Skip to content

Kadaka küla pered

Kadaka lasteaias on 11 rühma: 2 sõimerühma, 8 tavarühma ja 1 tasandusrühm. Igal rühmal on oma “nägu” ja logo.

Vene õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Hiirekesed

Olga Pereskokova, olga.pereskokova@kadaka.edu.ee
Larissa Nazarenko, larissa.nazarenko@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Lepatriinud

Ljudmilla Lõssenko, ljudmilla.lossenko@kadaka.edu.ee
Anna Preitlova, anna.preitlova@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm (tasandusrühm) Mesilased

Margarita Filasofova, margarita.filasofova@kadaka.edu.ee
Viktoria Lohe, viktoria.lohe@kadaka.edu.ee
Logopeed: Valentina Vint, valentina.vint@kadaka.edu.ee

Eesti õppekeelega rühmad

  • Sõimerühm Sipsikud

Juta Truusa, juta.truusa@kadaka.edu.ee
Annika Arro, annika.arro@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Päikesejänkud

Krista Tammiku, krista.tammiku@kadaka.edu.ee
Kätlin Mesila, katlin.mesila@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Mõmmikud

Katrin Mellis, katrin.mellis@kadaka.edu.ee
Kätlin Mesila, katlin.mesila@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Rõõmupallid

Elina Ojalo, elina.ojalo@kadaka.edu.ee
Tiia Niit, tiia.niit@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Lõvikutsikad

Maire Smirnov, maire.smirnov@kadaka.edu.ee
Annika Arro, annika.arro@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Siilipere

Kaja Cimolonskas, kaja.cimolonskas@kadaka.edu.ee
Maarja Liiv, maarja.liiv@kadaka.edu.ee

Keelekümblusrühmad:

  • Aiarühm Tibud

Irina Kägu, irina.kagu@kadaka.edu.ee
Katrin Kiisk, katrin.kiisk@kadaka.edu.ee

  • Aiarühm Rohutirtsud

Galina Manõlova, galina.manolova@kadaka.edu.ee
Irina Tagajeva, irina.tagaeva@kadaka.edu.ee

Lisaks igapäevastele rühmasisestele tegevustele toimuvad 2 korda nädalas muusika- ja liikumistegevused.

Muusikaõpetajad

Külli Erimäe, kulli.erimae@kadaka.edu.ee

Jelizaveta Kuzmina, jelizaveta.kuzmina@kadaka.edu.ee

Liikumisõpetaja

Eve Sepper, eve.sepper@kadaka.edu.ee