Skip to content

Kontakt

 

Ühistransport:
Meie kõrval asub peatus Akadeemia tee, kuhu saabuvad trollid №1 ja №5.
Lähedal asub ka peatus Kadaka, kus peatuvad bussid №9, №11, №13, №20, №20A, №24A, №23, №25 ja №36.

Juhtkond:

Direktor
Marianne Liiv
Telefon: 677 56 80
E-mail: marianne.liiv@kadaka.edu.ee
Vastuvõtuaeg: esmaspäeval 9:00 – 11:00, neljapäeval 16:00 – 18:00

Arendusjuht
Maili Vaarpu
Telefon: 677 56 79
E-mail: maili.vaarpu@kadaka.edu.ee

Direktori asetäitja majandusalal
Ülle Lilbok
Telefon: 677 56 79
E-mail: ulle.lilbok@kadaka.edu.ee

Med. õde
Valentina Lõssenko
telefon: 677 56 79
e-mail: valentina.lossenko@kadaka.edu.ee

Logopeed 
Valentina Vint (tasandusrühm)
E-mail: valentina.vint@kadaka.edu.ee
Konsultatsioonid: neljapäeviti 15:30 – 16:30

Personal:

Siilipere
Kaja Cimolonskas, Kaja.Cimolonskas@kadaka.edu.ee
Maarja Liiv, Maarja.liiv@kadaka.edu.ee

Rõõmupallid
Elina Ojalo, elina.ojalo@kadaka.edu.ee
Tiia Niit, tiia.niit@kadaka.edu.ee

Rohutirtsud
Galina Manõlova, Galina.Manolova@kadaka.edu.ee
Irina Tagajeva, Irina.Tagaeva@kadaka.edu.ee

Lepatriinud
Ljudmilla Lõssenko, Ljudmilla.Lossenko@kadaka.edu.ee
Natalja Gušta, Natalja.Gusta@kadaka.edu.ee

Tibud
Irina Kägu, Irina.Kagu@kadaka.edu.ee
Katrin Kiisk, Katrin.Kiisk@kadaka.edu.ee

Hiirekesed
Olga Pereskokova, Olga.Pereskokova@kadaka.edu.ee
Viktoria Lohe, Viktoria.Lohe@kadaka.edu.ee

Sipsikud
Juta Truusa, Juta.Truusa@kadaka.edu.ee
Annika Arro, Annika.Arro@kadaka.edu.ee

Lõvikutsikad
Maire Smirnov, Maire.Smirnov@kadaka.edu.ee
Annika Arro, Annika.Arro@kadaka.edu.ee

Päikesejänkud
Krista Tammiku, krista.tammiku@kadaka.edu.ee
Kätlin Mesila, Katlin.mesila@kadaka.edu.ee

Mesilased
Margarita Filasofova, Margarita.Filasofova@kadaka.edu.ee
Viktoria Lohe, Viktoria.Lohe@kadaka.edu.ee
Logopeed: Valentina Vint, Valentina.Vint@kadaka.edu.ee

Mõmmikud
Katrin Mellis, Katrin.Mellis@kadaka.edu.ee
Kätlin Mesila, katlin.mesila@kadaka.edu.ee

Muusikaõpetajad
Külli Erimäe, Kulli.Erimae@kadaka.edu.ee

Jelizaveta Kuzmina, Jelizaveta.Kuzmina@kadaka.edu.ee

Liikumisõpetaja
Eve Sepper, Eve.Sepper@kadaka.edu.ee